Oznamy

Pozývame vás na diskusiu, ktorú organizuje Žilinský samosprávny kraj.

Klinika detskej anestéziologie a intenzívnej medicíny JLF UK a UNM organizuje v dňoch 24.5. - 25.5. 5. ročník odborného podujatia Valčianske nástrahy.

Prihláška na podujatie:

V súvislosti s poklesom chorobnosti akútnych respiračných ochorení a chrípke podobných ochorení v okrese Martin a Turčianske Teplice bol Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Martine zrušený zákaz návštev na lôžkových oddeleniach Univerzitnej nemocnice Martin.

Univerzitná nemocnica Martin poskytuje možnosť očkovania proti ochoreniu Covid-19 len posilňujúcimi dávkami (nie prvé dávky očkovania).

Univerzitná nemocnica Martin má pre verejnosť naďalej zriadené odberné miesto na PCR a na antigénové testovanie. Vzhľadom na zlepšujúcu sa epidemiologickú situáciu sa testy vykonávajú 3 dni v týždni - v pondelok, v stredu a v piatok.

Prijmeme na odbornú stáž zdravotníkov z Ukrajiny. Pre bližšie informácie kontaktujte personálne oddelenie UNM: +421 43 4203 382

Z dôvodu zvýšenia komfortu zriadila Univerzitná nemocnica Martin vo svojom areáli verejné WC určené pre pacientov a návštevy. Toalety tzv. kontajnerového typu sú umiestnené v zónach nemocnice, ktorými počas dňa prejde najväčšie množstvo ľudí.

Upozorňujeme verejnosť, že realizujeme predanestéziologické vyšetrenia len tým pacientom, ktorí podstúpia plánované výkony vyžadujúce prítomnosť anestéziológa v našom zdravotníckom zariadení.

Stránky

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.