Oznamy

Premýšľate o tom, v ktorej nemocnici by ste chceli pracovať po skončení štúdia? V piatok 1. decembra sme pripravili deň otvorených dverí v našej univerzitnej nemocnici. Počas neho Vás prevedieme pracoviskom podľa Vášho výberu. Čakáme Vás vo Veľkej posluchárni v areáli UNM o 11hod.

Univerzitná nemocnica v Martine predlžila termín na predkladanie ponúk uchádzačov na zhotoviteľa diela Univerzitnej nemocnice sv. Martina. Vyhovela tak viacerým žiadostiam na zníženie výšky zmluvnej pokuty, čo si vyžadovalo oficiálne upravenie podmienok vyhlásenej verejnej súťaže.

Univerzitná nemocnica v Martine zabezpečuje od 9. októbra preočkovanie proti ochoreniu COVID-19 novou adaptovanou vakcínou Comirnaty Omicron XBB.1.5

Pre vjazd do UNM slúži závora Z1. Parkovanie je možné na vyhradených parkovacích plochách pre klientov v zóne 1, kde sú umiestnené zberné parkoviská. 

Prijmeme na odbornú stáž zdravotníkov z Ukrajiny. Pre bližšie informácie kontaktujte personálne oddelenie UNM: +421 43 4203 382

Z dôvodu zvýšenia komfortu zriadila Univerzitná nemocnica Martin vo svojom areáli verejné WC určené pre pacientov a návštevy. Toalety tzv. kontajnerového typu sú umiestnené v zónach nemocnice, ktorými počas dňa prejde najväčšie množstvo ľudí.

Stránky

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.