Pokladňa

V pracovných dňoch v čase od 6.00 hod do 7.30 hod prijíma úhrady za poskytnutú zdravotnú starostlivosť pracovisko informátorov, ktoré sa nachádza na vrátnici pri vstupe do areálu nemocnice.

V pracovných dňoch v čase od 7.30 hod do 14.00 hod prijíma úhrady za poskytnutú zdravotnú starostlivosť hlavná pokladňa UNM, ktorá sa nachádza na prízemí v budove riaditeľstva nemocnice. 

V pracovných dňoch v čase od 14.00 hod do 21.30 hod prijíma úhrady za poskytnutú zdravotnú starostlivosť pracovisko informátorov, ktoré sa nachádza na vrátnici pri vstupe do areálu nemocnice.

V nočných hodinách v čase od 21.30 hod do 6.00 hod prijímajú v opodstatnených prípadoch úhrady za poskytnutú zdravotnú starostlivosť pracovníci vozovej vrátnice UNM.

V soboty, nedele a vo sviatky v čase od 6.00 hod do 21.30 hod prijíma úhrady za poskytnutú zdravotnú starostlivosť pracovisko informátorov, ktoré sa nachádza na vrátnici pri vstupe do areálu nemocnice.

Web stránka Univerzitnej nemocnice Martin používa súbory cookie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu potrebám používateľa. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.